U dëmtua në Kombëtare, Rexhinaldo: Premtoj se do të rikthehem edhe më i fortë

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 10, 2018 | 10:10

U dëmtua në Kombëtare, Rexhinaldo: Premtoj se do të rikthehem edhe më i fortë

Rexhinaldo ishte në formën e tij më të mirë me Kukësin, kur mori një dëmtim me Kombëtaren e Mozambikut. Sulmuesi i verilindorëve ishte autori i 3 golave në suksesin përballë kryeqytetasve të Tiranës, por duket se ky dëmtim do ta lëri jashtë për pak kohë.

Rexhinaldo 3

Ndërkohe lojtari është nisur për në Shqipëri dhe ka bërë një postim në profilin e tij në “Instagram” teksa shkruan: “Rikthehem, shpresoj të rikuperohem mirë, dhe premtoj se do të jem akoma edhe më i fortë se më parë. Shihemi më vonë”.

ghghj

www.minuta90.com