U dëmtua ndaj Liverpulit, Milani do të bëjë sërish pa shërbimet e sulmuesit dhe në sfidën ndaj Venecias

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 22, 2021 | 12:00


U dëmtua ndaj Liverpulit, Milani do të bëjë sërish pa shërbimet e sulmuesit dhe në sfidën ndaj Venecias

Siç raportohet nga “Sky Sport”, Olivie Zhiru nuk duhet të jetë i gatshëm për takimin e sotëm mes Milanit dhe Venecias (20:45) sepse ai ende nuk është rikuperuar pas problemit të shpinës të ankuar pas duelit me Liverpulin.

210829 Olivier Giroud of Milan celebrates scoring a goal during the Serie A football match between Milan and Cagliari o

Këtë e mbështet më së miri fakti që sulmuesi francez, në fakt, u largua nga “Milanello”, ndërsa stërvitja e ekipit ishte ende në zhvillim e sipër.

Me shumë mundësi, numri 9 nuk do të jetë në dispozicion të Stefano Piolit për ndeshjen e sotme.

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/