U aludua për një lidhje me Ibrën, Dileta Leota rikthehet në krahët e…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 30, 2020 | 15:21


U aludua për një lidhje me Ibrën, Dileta Leota rikthehet në krahët e…

Prej disa javësh Dileta Leota dhe boksieri italian Daniele Skardina i kishin dhënë fund romancës 1- vjeçare.

DILETA

Por gazetarja seksi e Serisë A tashmë është bashkuar sërish me boksierin. Mediat në shtetin fqinj raportojnë se çifti është parë përsëri në krah të njëri-tjetrit. Ky bashkim vjen disa ditë pasi Skardina kishte deklaruar publikisht se vazhdon të ndjejë për ish-partneren.dileta2

Kujtojmë që gjatë kësaj periudhe u aludua edhe për një lidhje të mundshme mes gazetares dhe sulmuesit të Milanit, Zllatan Ibrahimoviç, por ishte vetë bukuroshja që e mohoi diçka të tillë.

dileta 1dileta2dileta1diletaDiletafotodileta 1diletaDILETA 7

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com