Turku Ferat do të jetë drejtori i ri i Vllaznisë, ja kur prezantohet

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 20, 2018 | 18:23

Turku Ferat do të jetë drejtori i ri i Vllaznisë, ja kur prezantohet

Edhe pse turku Engin Ferat deklaronte se nuk kishte ende një marrëveshje me klubin e Vllaznisë, për të qenë drejtor sportiv, shkodranët duket se e kanë bindur. Sicc mësohet, Ferat do të prezantohet ditën e mërkurë, në orën 11:00, si drejtori i ri sportiv i Vllaznisë.

engin ferat

Pas zyrtarizimit të trajnerit Lika, tashmë merr fund edhe një tjetër zhurmë, dhe vendi i drejtorit sportiv plotësohet, për të nisur nga puna për ndërtimin e skuadrës për sezonin e ri në Kategorinë e Parë, ku javën e parë Vllaznia do ta luajë ndaj Korabit.

www.minuta90.com