Tronditet Shqipëria në Lojërat Mesdhetare, Veli rezulton pozitive me COVID

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 27, 2022 | 20:59

Tronditet Shqipëria në Lojërat Mesdhetare, Veli rezulton pozitive me COVID

Një lajm jo i mirë ka ardhur për Shqipërinë në Lojërat Mesdhetare, ku Evangjelia Veli nuk do të marrë pjesë për shkak se është infektuar me COVID.

veli

Lajmin e ka bërë me dije vetë Veli me anë të një postim i në rrjetet sociale, ku shkruan se nuk mund të jetë dot pjesë e “Oran 2022”.

Veli ishte kandidate për medalje, sepse së fundmi u shpall dhe kampione Europë në fuqi, me sytë e gjithë shqiptarëve që ishin drejt saj.

Tani për fatin e keq ajo e humb këtë garë pasi do të duhet të qëndrojë e izoluar.

WhatsApp Image 2022-06-27 at 5.43.21 PM

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"