Troisi “prish” planet e Flamurtarit, asnjë kandidaturë për stolin e vlonjatëve. Ja zgjidhja e vetme

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 9, 2020 | 21:26


Troisi “prish” planet e Flamurtarit, asnjë kandidaturë për stolin e vlonjatëve. Ja zgjidhja e vetme

Për momentin nuk ka emra kandidatësh për të marrë drejtimin e Flamurtarit në Kategorinë e Parë.
Flamurtari festa e golit
Largimi i Troisit i ka gjetur të papërgatitur drejtuesit e klubit, të cilët tashmë duhet të vihen në lëvizje për të gjetur njeriun që do të udhëheqë skuadrën drejt kthimit në Superiore. Mundësitë më të mëdha janë që trajneri i ri i Flamurtarit të jetë një vlonjat, ndoshta dikush që i njeh edhe lojtarët e rinj të tij.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com