Trofeu i parë si kapiten, Radas: Vazhdojmë të fitojmë si sezonin e kaluar

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 12, 2018 | 21:44

Trofeu i parë si kapiten, Radas: Vazhdojmë të fitojmë si sezonin e kaluar

Skënderbeu arriti të fitonte me një rezultat 3-2 përballë Laçit duke fituar kështu trofeun e parë nën drejtimin e trajnerit Orges Shehi. Pas ndeshjes menjëherë ka folur dhe kapiteni Marko Radas për  të komentuar lojën e skuadrës teksa thotë:

39032111_234945017357696_7243734362162724864_n

Trofeu i parë si kapiten…

Jam i lumtur, trofeu i parë si kapiten, por është diçka e mirë që të nisim sezonin me një trofe. Shpresoj që të vazhdojmë kështu.”

Do e përsërisni sezonin e kaluar?

Do marrim ndeshje pas ndeshje, për të vazhduar akoma më përpara.” – u shpreh Radas.

www.minuta90.com