Tri “nyje” dhe dy siguri, ja si do të luajë Interi ndaj Torinos

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Gusht 26, 2018 | 15:53

Tri “nyje” dhe dy siguri, ja si do të luajë Interi ndaj Torinos

Interi do kërkojë sot kundër Torinos (ora 20:30), të hyjë sërish në binarët e duhur të Serisë A, pas humbjes 1-0 në debutim kundër Sasuolos.

inter-esultanza-luglio-2018

Luçiano Spaleti, për formacionin, ka shumë dyshime: balotazh D’Ambrozio-Vraliko, Keita-Politano dhe De Vraj-Miranda. Por, dhe dy siguri: në qendër të mbrojtjes rikthehet Milan Shkrinjar, ndërsa korsia e majtë e prapavijës do i besohet Azamoahs. Naingolan në stol.

inter2


www.minuta90.com