Trezeget “del garant” për Ronaldon, ndërsa për Kutronen…

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 5, 2018 | 20:58

Trezeget “del garant” për Ronaldon, ndërsa për Kutronen…

Ish-sulmuesi i Juventusi, David Trezeget ka komentuar së fundmi situatën në të cilën gjendet portugezi i skuadrës së bardhezinjve, Kristiano Ronaldo. Madje ai i ka siguruar të gjithë që Ronaldo do të zhbllokohet shumë shpejt, por ai ka vënë theksin edhe te sulmuesi i Milanit, Patrik Kutrone, për të cilin ka fjalët më të mira.

ronaldo

“Po luan shumë mirë, ka shumë dëshirë dhe mund të bëhet një lojtar shumë i rëndësishëm për futbollin italian”, ka thënë Trezeget.

kutrone

www.minuta90.com