Trajneri kosovar elozhe Takajt: Ky burrë bëri historinë, por….

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Nëntor 7, 2019 | 18:46

Kategoria Superiore LAJMI KRYESOR Skenderbeu Të fundit

Trajneri kosovar elozhe Takajt: Ky burrë bëri historinë, por….

Trajneri aktual i skuadrës kosovare të Ballkanit, Ismet Munishi, nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare në “Facebook”, i ka thurur elozhe presidentit të Skënderbeut, Ardjan Takaj, i cili sipas Munishit ka bërë diçka që se ka bërë asnjë president apo klub shqiptar më parë.

Ardian Takaj

Trajneri kosovar fajëson shqiptarët për  këtë situatë në të cilën është gjendur Skënderbeu, ndërkohë që beson se korçarët do të dalin fitimtarë si gjithmonë.

Kujtojmë që skuadra e Ballkanit që drejtohet nga Ismet Munishi, është momentalisht në vendin e dytë të Superligës kosovare, me pikë të barabarta me Gjilanin kryesues.

POSTIMI I MUNISHIT:

Munishi

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com