Trajneri i Tomorit insiston: Dua dhe një… mbrojtës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 21, 2020 | 17:17


Trajneri i Tomorit insiston: Dua dhe një… mbrojtës

“Përtej rezultatit pozitiv, që sigurisht ishte i merituar, më ka interesuar më shumë vendosja e skuadrës në fushë, si dhe zbatimi i detyrave që futbollistët kanë marrë gjatë gjithë javës në procesin stërvitor.

Sinella Tomori

Me këtë dua të them se vazhdojmë të besojmë vetëm te puna, pasi kështu do të rritemi më shumë. Vazhdoj të insistoj se jemi duke kërkuar një mbrojtës cilësor, pasi gjithçka tjetër është e mbyllur”, tha trajneri Sinella pas miqësores me Elbasanin.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/