Trajneri e ftoi për në Botëror, sulmuesi i Anglisë ia dedikon mamasë: Do shkojmë në Rusi!

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Yesterday, 05:00 PM
France 4 Croatia 2
2018/07/14 04:00 PM
Belgium 2 England 0
2018/07/11 08:00 PM
Croatia 2 England 1
2018/07/10 08:00 PM
France 1 Belgium 0
2018/07/07 08:00 PM
Russia 2 Croatia 2

Postuar: Maj 16, 2018 | 18:47

Trajneri e ftoi për në Botëror, sulmuesi i Anglisë ia dedikon mamasë: Do shkojmë në Rusi!

Markus Rashford, do të jetë pjesë e Anglisë për në Botërorin e Rusisë, me trajnerin Sauthgeit që i ka besuar një fanellë të kombëtares sulmuesit 20-vjeçar. Ai duket i ekzaltuar për këtë ftesë, dhe diçka të tillë e shpreh edhe në rrjetet sociale.

England v Iceland - Round of 16: UEFA Euro 2016

Gjithçka, ai preferon t’ia kushtojë mamasë së tij, duke e falënderuar që i ka qëndruar gjithmonë pranë. “Pas vitesh që më ke qëndruar pranë në të ftohtë dhe në shi, Mama do shkojmë në Botëror” – shkruan Rashford.

Capture


www.minuta90.com