Tragjedi në familjen e yllit të futbollit, vritet vëllai i tij pas një sherri në një klub nate

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 13, 2020 | 13:00


Tragjedi në familjen e yllit të futbollit, vritet vëllai i tij pas një sherri në një klub nate

Tragjedia ka prekur familjen e futbollistit të Totenhemit Serxhi Urier. Mediat franceze raportojnë se vëllai i tij është gjetur i vdekur në qytetin Tuluzës.
tottenham-hotspur-v-norwich-city-premier-league-806x537
Sipas raportimeve të fundit, i ndjeri është goditur me armë zjarri duke i shkaktuar plagë fatale në pjesën e barkut. Ai u gjet i shtrirë në “Bulevardin dë Tibo”. Pasi u dërgua në spital, vëllai i lojtarit të skuadrës angleze u konfirmua se kishte humbur jetën.

Sipas dëshmitarëve, viktima është konfliktuar në një klub natë në orët e para të mëngjesit të sotëm.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com