Tragjedi familjare për lojtarin e Skënderbeut, humb ndeshjen me Flamurtarin

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Nëntor 12, 2017 | 20:11

Tragjedi familjare për lojtarin e Skënderbeut, humb ndeshjen me Flamurtarin

Mesfushori Bakari Nimaga është detyruar të udhëtojë me urgjencë drejt vendlindjes për shkak të një tragjedie familjare. Futbollisti nga Mali ka humbur të motrën dhe për këtë motiv është nisur gjatë ditës së sotme për t’i dhënë lamtumirën e fundit njeriut të shtrenjtë dhe për të qëndruar pranë familjes së tij.

Skenderbeu

Ai do të jetë një mungesë e madhe për ekipin e Dajës në një ndeshje delikate si ajo kundër Flamurtarit që do të zhvillohet ditën e enjte në orën 17:00

www.minuta90.com