Toti pranë rikthimit tek Roma, ja roli që pritet të marrë tek verdhekuqtë ish-kapiteni

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 23, 2020 | 13:10


Toti pranë rikthimit tek Roma, ja roli që pritet të marrë tek verdhekuqtë ish-kapiteni

Françesko Toti, sipas “Corriere Dello Sport”, mund të rikthehet tek Roma. Legjenda romane pritet të kthehet në rolin e zëvendës presidentit të drejtorit teknik

toti

Gazeta italiane zbulon se Toti do takohet me pronarët e rinj të Romës, por sipas raportimeve kontaktet mes ish-kapitenit me drejtuesin Fienga kanë nisur. “Corriere Dello Sport” shkruan se roli i Totit është ende i paqartë, por mendohet se do jetë zëvendës president i drejtorit teknik.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com