Topless në plazh, Erjona Sulejmani nuk le vend për imagjinatën me pozat e nxehta

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 22, 2021 | 16:56


Topless në plazh, Erjona Sulejmani nuk le vend për imagjinatën me pozat e nxehta

Erjona Sulejmani nuk ka ndërmend që të ndalë pozat provokuese.

Modelja seksi ndau me ndjekësit foto hot teksa shijonte rrezet e diellit në plazh.

Ajo pozoi topless e ulur në rërë duke vënë në pah linjat e saj elegante trupore.

Ndërsa mbuloi gjoksin bombastik me duar për të mos “mbrojtur” modestinë, megjithatë zbuloi më shumë se ç’duhet.

Erjona Sulejmani njihet për pozat e saj të nxehta dhe ndan herë pas here me ndjekësit në rrjetet sociale, duke ngritur temperaturat.

/Panoramaplus.al

       
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/