Tonali një dëshirë e madhe e Interit, mediat italiane: Javën e ardhshme pritet të…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 3, 2020 | 12:29


Tonali një dëshirë e madhe e Interit, mediat italiane: Javën e ardhshme pritet të…

Sandro Tonali ishte një nga të vëzhguarit e veçantë të ndeshjes mes Interit dhe Breshas, duke konsideruar interesimin e klubit zikaltër për të.

tonali.brescia.2019.20.750x450

Pavarësisht vështirësive të “Dallëndysheve” që u thyen 6-0, mesfushori doli nga fusha me numra mbi mesataren për rol: 30 pasime pozitive, 8 rikuperime dhe 3 aksione të ndërprera.

Sipas mediave italiane, javën e ardhshme priten zhvillime në negociatat me Interin.
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com