Tjetër përballje me ekip të Superiores, Vllaznia konfirmon miqësoren në Peqin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 22, 2020 | 18:16


Tjetër përballje me ekip të Superiores, Vllaznia konfirmon miqësoren në Peqin

Vllaznia dhe Bylisi do të përballen nesër, por në kuadër të një takimi miqësor. Shkodranët dhe mallakastriotët do të luajnë në fushën e Shkumbinit në Peqin.
120062846_3333408690069467_6469070385616387712_n

Klubi kuqeblu njoftoi se testi i radhës pas atij me Apoloninë (0-0) do të zhvillohet në orën 16:00.

Për shkak të punimeve në fushën e “Loro Boriçit”, Vllaznia do të zhvillojë përgatitjet dhe ndeshjet e planifikuara jashtë Shkodrës.

MIQESORE

Fusha e “Loro Boriçit” në gjendje të keqe, Vllaznia detyrohet të…

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com