Tjetër ndeshje në stadiumin “Air Albania”, Tirana kërkon mendimin e tifozëve

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 28, 2020 | 0:28


Tjetër ndeshje në stadiumin “Air Albania”, Tirana kërkon mendimin e tifozëve

Pasi u luajt ndeshja mes Kukësit dhe Partizanit në javën që lamë pas, në stadiumin “Air Albania”, tani mund të luhet edhe një tjetër ndeshje në atë stadium nga Kategoria Superiore.air-albania-stadium

Nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare, Tirana ka bërë një sondazh, ku ka pyetur tifozët nëse ndeshja me Teutën e kësaj jave duhet të luhet në “Air Albania” apo në “Selman Stërmasi”.

Mesa duket bardheblutë pas derbit tani po mendojnë të zhvillojnë edhe një tjetër ndeshje në stadiumin e ri, ku edhe mbështetja e tifozëve pritet të jetë e madhe.

Nuk dihet ende nëse do të luhet aty apo jo, por ajo që është e sigurt është se kjo është një alternativë, ku do të merret mendimi i tifozëve dhe më pas do të vendoset.

TIRANA

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com