Tjetër afrim për Skënderbeun, korçarët firmosin me ish-mesfushorin e Egnatias

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 27, 2023 | 17:06

Tjetër afrim për Skënderbeun, korçarët firmosin me ish-mesfushorin e Egnatias

Erald Hyseni mund të quhet zyrtarisht futbollisti më i ri i Skënderbeut.

erald hyseni

Mesfushori që e ka mbyllur me Egnatian ka firmosur me klubin korçar dhe është gati për këtë aventurë të re.

Ai shfaqet dhe në stërvitjen e zhvilluar nga Skënderbeu ditën e sotme, që u postua nga vetë klubi në rrjetet sociale.

PANORAMASPORT.AL