Tirana përgatitet për startin e sezonit, ja situata me merkaton te bardheblutë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Gusht 14, 2022 | 8:02


Tirana përgatitet për startin e sezonit, ja situata me merkaton te bardheblutë

Skuadra ka kohë që kërkon të plotësohet, sepse i ka ikur gjysma e formacionit kampion.

TIRANA

Dihet që Tiranës i janë larguar tre lojtarë me peshë, Erjon Hoxhallari, Majkëll Ngo dhe Ardit Toli, si dhe të tjerë që nuk kishin hapësira. Plus këtu, edhe Enur Totre që iku pas Europës.

Këtë verë janë afruar Kallaku, Huseini, Aleksi, Hasani, Iseni dhe Hila, ndërsa vetëm ish-lojtari i Teutës ka luajtur titullar.

PANORAMASPORT.AL