Tirana me sytë te De Silva ndaj Vllaznisë, pritje deri sekondën e fundit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 15, 2022 | 13:48


Tirana me sytë te De Silva ndaj Vllaznisë, pritje deri sekondën e fundit

Devid de Silva është gati. Ai mund të federohet në orët në vazhdim dhe të jetë në fushën e lojës. Lajmi konfirmohet nga burime të bardhebluve.

de silva

Tirana është duke bërë të pamundurën që lojtari të federohet deri sonte në mbrëmje, pasi dihet që bardheblutë e kanë merkaton të bllokuar.

Sulmuesi është gati për lojë dhe këtë e thonë edhe trajnerët e skuadrës, ndërsa aktivizimi i sulmuesit varet nga federimi i tij.

PANORAMASPORT.AL