Tirana me sytë nga merkatoja, ja emrat e lakuar te kampionët e Shqipërisë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 20, 2022 | 17:28


Tirana me sytë nga merkatoja, ja emrat e lakuar te kampionët e Shqipërisë

Tirana në këtë moment që flasim ka bërë një sërë afrimesh, duke filluar nga Albano Aleksi, Florent Hasani dhe Ardit Hila. Tre lojtarët kanë qenë titullarë në ekipet e tyre dhe kjo i forcon edhe më shumë bardheblutë.

TIRANA

Janë shumë emra në qarkullim, por nuk ka asgjë konkrete, si Arlind Ajeti e Mario Mitaj. Klubi po sheh edhe për lojtarë në Kosovë dhe Maqedoninë e Veriut.

Flasim për ata që mund të jenë pjesë e Tiranës si përforcime për Europën dhe sezonin e ardhshëm.

PANORAMASPORT.AL