Tirana me planin e qartë për të ardhmen, ja çfarë do të bëjnë bardheblutë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 17, 2020 | 23:31


Tirana me planin e qartë për të ardhmen, ja çfarë do të bëjnë bardheblutë

Bardheblutë janë një nga skuadrat që kanë lëvizur më shumë gjatë kësaj vere. Janë larguar shumë lojtarë dhe janë afruar lojtarë të rinj.

TIRANA

Po kështu, politika e klubit është e qartë. Ulja e moshës së skuadrës dhe Tirana ia ka arritur të largojë 30-vjeçarët dhe të afrojë lojtarë të rinj.

Po kështu, sezonin e ardhshëm Tirana mund të ketë futbollistë nën 30 vjeç, duke u kthyer në skuadrat më të reja në Superiore.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com