Tirana kampione e Shqipërisë/ Presidenti Meta uron bardheblutë: Uroj një përfaqësim sa më dinjitoz në sfidat ndërkombëtare

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 26, 2022 | 20:39


Tirana kampione e Shqipërisë/ Presidenti Meta uron bardheblutë: Uroj një përfaqësim sa më dinjitoz në sfidat ndërkombëtare

Presidenti Ilir Meta ka uruar klubin e futbollit të Tiranës për zyrtarizimin e titullit të 26 kampion.

konferenca-9-mars

Meta shprehet se uron një përfaqësim sa më dinjitoz në sfidat ndërkombëtare që e presin Tiranën!

Statusi i presidentit Ilir Meta

Urimet më të mira KF Tiranës dhe të gjithë tifozëve bardhë e blu për fitoren e merituar të kampionatit!

Titulli i 26-të Kampion, motivim për të tjera suksese!

Uroj një përfaqësim sa më dinjitoz në sfidat ndërkombëtare që e presin Tiranën!

 

PANORAMASPORT.AL