Tirana, ikën djali i ambasadorit

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Janar 18, 2015 | 13:14

Tirana, ikën djali i ambasadorit

Tirana-Kukesi 3-1, Curri ka shenuar nga 50 metra largesiLapidar Lladrovci kalon provën, por do të kthehet sërish te Ferronikeli. Djali i ambasadorit të Kosovës në Shqipëri ka marrë OK-in e stafit teknik dhe pritet që sezonin tjetër të nënshkruajë për klubin e Tiranës. Sikundër njofton edhe vetë zyra për shtyp, mungesa e hapësirave në formacion dhe dëshira e vetë lojtarit për t’u aktivizuar, e ka shtyrë marrëveshjen për vitin tjetër. Në muajin shkurt, qendërmbrojtësi pritet që të lidhë parakontratë me klubin.


www.minuta90.com