Tirana “fërkon duart” para duelit të Champions-it, Dinamo Tbilisit i ikën ylli i skuadrës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 15, 2020 | 0:28


Tirana “fërkon duart” para duelit të Champions-it, Dinamo Tbilisit i ikën ylli i skuadrës

Një lajm mjaft i mirë për kampionët e Tiranës, në prag të sfidës të vlefshme për raundin e parë të Ligës së Kampionëve, ndaj Dinamo Tbilisit që do të zhvillohet në transfertë. Klubi gjeorgjian, ka finalizuar ditën e sotme, transferimin e yllit të skuadrës Nika Ninua, drejt skuadrës greke të PAOK.

nINUA

21-vjeçari, mbante shiritin e kapitenit, ndërkohë që mungesa e tij pritet të ndihet ndjeshëm, pasi ishte një nga lojtarët më të rëndësishëm në skuadër, për të cilin PAOK, shpenzoi një shifër të konsiderueshme.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com