Tirana e 19-vjeçarëve pa trajner në transfertën e Laçit, zbulohet arsyeja

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 24, 2020 | 16:17


Tirana e 19-vjeçarëve pa trajner në transfertën e Laçit, zbulohet arsyeja

Një konflikt mes trajnerëve te Tirana U-19 e ka detyruar klubin të pezullojë Ilir Spahiun dhe Alpin Gallon. 

tor

Bardheblutë e rinj janë paraqitur në Laç pa trajnerin e parë, Spahiun, ndërsa në protokoll figuronte emri i Andi Bazes.

Në ndeshjen e luajtur në Laç ishin vendësit që fituan me shifrat 3-2, ku dopieta e Bytyçit dhe goli i Lleshit u dhanë 3 pikë.

122

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/