Tirana duhet të mendohet mirë, 5 titullarë janë me “valixhe” në duar

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 9, 2022 | 11:34

Tirana duhet të mendohet mirë, 5 titullarë janë me “valixhe” në duar

Tirana duhet të mendohet mirë dhe të shpejtojë për të nisur rinovimet, sepse pesë lojtarë të formacionit rrezikojnë të ikin në fund të sezonit.

317999774_564643179004693_8459621194253360680_n

Kjo pasi u mbaron kontrata. Kështu, Vesel Limaj, Zhoselin Behiratçe, Albano Aleksi, Kristijan Toshevski dhe Visar Bekaj në maj të 2023-shit do të jenë pa kontratë.

Pa kontratë në verë dalin edhe lojtarë nga stoli i rezervave si Ilion Lika, Bruno Lulaj, Realf Zhivanaj dhe Ardit Hila.

PANORAMASPORT.AL