Tifozja e Realit i tregon pothuajse të gjitha, modelja seksi pozon nga jahti me bikini shumë të vogla

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 22, 2021 | 12:42


Tifozja e Realit i tregon pothuajse të gjitha, modelja seksi pozon nga jahti me bikini shumë të vogla

Demi Roz, tifozja e deklaruar e Realit, tregoi format trupore bombastike gjatë pushimeve që po kalon në Kapri, Itali. Modelja, 26 vjeçare, publikoi në Instagram për ndjekësit e saj disa fotografi në të cilat shfaqej shumë joshëse.

demi-rose-31

Ajo pozoi nga një jaht, me kurriz nga kamera, për të treguar të pasmet e mëdha, ndërkohë që bikinit që kishte zgjedhur i tregonin pothuajse gjithçka, shkruan “Daily Mail”.

Pafajësia”, shkroi ajo krahas postimit.  Demi tregoi fizikun e saj mbresëlënës, duke theksuar jo vetëm të pasmet, por edhe belin e vogël. Modelja kishte bërë make up natyral, që fytyra e saj të shkëlqente më shumë nën rrezet e diellit.

demi rose (2)

Bukuroshja e lindur në Birmingham ka qenë modele prej tetë vitesh tashmë dhe e vlerëson karrierën e saj si një “bekim”.

Demi më herët tha: “Gjithmonë kam dashur të merrem me modeling dhe kur e arrita këtë, e klasifikova si një bekim, sepse u rrita duke u ngacmuar dhe nuk kisha miq fare”.

demi rose (1)

Rose ka gjithashtu edhe një faqe në “OnlyFans” (faqe për të rritur), ku publikon foto dhe video seksi për të gjithë ata që duan ta shohin.

demi rose (13)demi rose (12)demi rose (11)demi rose (9)demi rose (4)demi rose (7)demi rose (16)demi rose (15)demi rose (13)demi rose (9)

© Panorama.al

 

 

 

Te lidhura

 

 

 

 


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/