Tifozja e Partizanit nuk i lë vend imagjinatës, pozon topless dhe pjesët intime i mbulon vetëm me…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 4, 2021 | 23:40


Tifozja e Partizanit nuk i lë vend imagjinatës, pozon topless dhe pjesët intime i mbulon vetëm me…

Trejsi Sejdini, bukuroshja seksi, e cila e ka deklaruar hapur në “Procesin Sportiv” se bën tifo për Partizanin, di si të magjepsë ndjekësit e saj me foto hot me bikini apo edhe topless.

trejsi sejdini (2)

Supermodelja së fundmi ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram disa foto seksi nga pushimet që po kalon në Maldive.

trejsi sejdini (10)

Trejsi nuk i ka lënë vend imagjinatës dhe është shfaqur topless, teksa pjesët intime i mbulon me një tyl të hollë në ngjyrë rozë.

trejsi sejdini (8)

Ajo i ka kapur flokët pas duke nxjerrë në pah fytyrën dhe tiparet ka zgjedhur t’i theksojë me anë të make up-it profesional.

trejsi sejdini (4)

Për të plotësuar look-un, Sejdini zgjodhi disa aksesorë si vathë apo byzylykë.

trejsi sejdini (11)

trejsi sejdini (9)

trejsi sejdini (13)trejsi sejdini (14)trejsi sejdini (7)trejsi sejdini (6)trejsi sejdini (1)

© Panorama.al