Tifozja e Interit nuk përmbahet, shpërthen me foto nudo në “Instagram”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 31, 2020 | 19:15


Tifozja e Interit nuk përmbahet, shpërthen me foto nudo në “Instagram”

Modelja Ines Trokia vijon të dhurojë spektakël në rrjetet sociale, duke postuar rregullisht për fansat foto “të nxehta”. Bukuroshja italiane, që njihet gjithashtu si një tifoze e skuadrës së Interit, së fundmi ka shpërthyer me disa foto nudo.

Tifozja e Interit

Kështu, tifozët zikaltër mund të harrojnë zhgënjimin në Serinë A, ku për të nëntën herë radhazi shikojnë Juventusin të festojë fitimin e titullit kampion dhe të fokusohen te format e modeles seksi.

Ines Trokia5 Ines Ines Trokia nudo Ines Trokia Ines

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com