Tifoze e çmendur e Lidsit, “boksierja më seksi në botë” u premton lojtarëve: Nëse mbijetoni, do hyj në dhomën e zhveshjeve dhe do ju…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 19, 2023 | 20:53

Tifoze e çmendur e Lidsit, “boksierja më seksi në botë” u premton lojtarëve: Nëse mbijetoni, do hyj në dhomën e zhveshjeve dhe do ju…

Ebani Brixhes, ajo që cilësohet si boksierja me seksi në botë, u ka bërë një propozim të pazakonte futbollistëve të Lids. Këta të fundit janë në vështirës në Premier Ligë dhe rrezikojnë rënien, ndaj ajo ka menduar një mënyrë të pazakontë për t’i motivuar.

asdsadssdasdasdasda

Boksierja e cila ka marrë fame pasi zhvishet shpesh në bikini në peshimet e saj para ndeshjeve, ka treguar se është e gatshme t’u tregojë lojtarëve gjoksin nëse ia dalin të mbijetojnë në Premier Ligë.

sdfdsfsdfdsfsdf

“Hej djema, nëse mbijetoni, do të tregoj gjoksin tim për ju. Unë do të futem në dhomën e zhveshjeve tuaj, do të çoj bluzën lart e do ju tregoj gjoksin, apo diçka e tillë.

dfgfdgfdgfdgfdg sdfsdfsdfsdfsddsfsdfdsfsd asdsadsadsadsdsda sdfsdfdsfsdfsfdsfd

Do ju puth, do bëj gjithçka. Do ju jap edhe një abonim falas për faqen time në “Only Fans””, tha ajo në një intervistë për “TalkSport”. “Të lutem Lids, mos më zhgënjeni”, tha Brixhes.


PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"