Tibot Kurtua iu heq kureshtjen fansave, rrëfen momente nga Reali, Çelsi dhe Belgjika

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 26, 2020 | 21:50


Tibot Kurtua iu heq kureshtjen fansave, rrëfen momente nga Reali, Çelsi dhe Belgjika

Tibot Kurtua, potieri i Realit të Madridit, përfitoi nga pushimi i krijuar si pasojë e përhapjes së koronavirusit, për të biseduar me fansat e tij në Twitter.

kurtua

Kështu, belgu ka treguar se lojtari i preferuar te Reali i Madridit ka qenë Iker Kasilas, pritja më e mirë në karrierë ka qenë një gjuajtje e Nejmarit në Kupën e Botës 2018 dhe gjëja më e mirë te Çelsi ka qenë fitimi i 2 Premier Ligave.

celsi

Pyetja 1: Portierët e preferuar kur ishe i vogël?

  • Iker Kasillas dhe Eduin va nder Sar.

Pyetje 2: Lojtari i preferuar te Reali kur ishe i vogël?

  • Iker Kasillas

Pyetje 3: Momenti i preferur te Çelsi?

  • Fakti që kam fituar 2 Premier Ligë.

 

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com