Tiago zbulon bisedën me Torresin: Ai më tha të mos e prek shenjën tek stadiumi i Liverpulit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 23, 2020 | 16:50


Tiago zbulon bisedën me Torresin: Ai më tha të mos e prek shenjën tek stadiumi i Liverpulit

Tiago Alkantara u largua nga Bajern Mynihu pasi fitoi tripletën dhe u transferua tek Liverpuli. Mesfushori spanjoll ka zbuluar një bisedë me Fernando Torresin, ku ky i fundit i ka kërkuar të mos e prekë shenjën “This is Anfield”, që është në korridorin e stadiumit.

tiago alkantara

“Kam folur me Torresin dhe ai më ka thënë që të mos e prek shenjën “This is Anfield”. Para se ta bëj këtë unë duhet të fitoj disa trofe me Liverpulin. Kështu që do ta respektoj këtë rregull.

Do ta prek vetëm kur ta meritoj”, ka thënë Tiago për kanalin zyrtar të Liverpulit.


View this post on Instagram

Thiago means business 👊

A post shared by BBC SPORT (@bbcsport) on

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com