Teuta zhvillon një tjetër test miqësor, mbyllet në baraspeshë ndeshja ndaj Besës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Gusht 6, 2022 | 21:34


Teuta zhvillon një tjetër test miqësor, mbyllet në baraspeshë ndeshja ndaj Besës

Teuta dhe Besa kanë zhvilluar një tjetër test miqësor në ditën e sotme, ku përballja mes skuadrave është mbyllur në një barazim 0-0.

7868678

Në ndeshjen e zhvilluar në Durrës nuk kanë munguar rastet për shënim por mungesa e saktësisë përpara portës si dhe paraqitjet fantastike të dy portierëve kanë mbajtur rezultatin të pandryshuar.

Teuta zhvillon kështu një tjetër takim miqësor përpara startit të sezonit që i dha mundësinë stafit teknik të vlerësojë situatën me përgatitjen fizike të grupit.

REZULTATI FINAL:

Teuta 0-0 Besa

PANORAMASPORT.AL