Teuta “peshkon” ekipin izraelit, do të pres skuadrën nga Jeruzalemi në Durrës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 10, 2020 | 23:24


Teuta “peshkon” ekipin izraelit, do të pres skuadrën nga Jeruzalemi në Durrës

Fituesit e Kupës së Shqipërisë Teuta do të përballen në raundin e parë të Ligës së Europës me ekipin izraelit të Beitar Jeruzalem.
Beitar_Jerusalem_FC_vs._MTK_Budapest_FC_2016-06-18_(0009)
Ky ishte verdikti i shortit të mbajtur sot në Nion të Zvicrës për raundin e parë të Ligës së Europës.

Takimi do të luhet në datën 27 gusht në Durrës.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com