Teuta merr Nijaz Lenën

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 15, 2016 | 16:49

Flamurtari Lajme Flash

Teuta merr Nijaz Lenën

Nijaz Lena është përforcimi i radhës tek Teuta. Ish- mesfushori i Flamurtarit do të jetë lojtari më i ri i skuadrës durrsake.

lenaAfrimi i një lojtari me përvojë në kampionatin shqiptar, si 29-vjeçari do të ndihmojë për realizmin e objektivave të skuadrës, ku njëra prej tyre është pjeëmarrja në Kupat e Europës.
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com