Tetova e pranon: Respektuam kampionatin por mendjen e kishim te finalja e Kupës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 29, 2023 | 20:48

Tetova e pranon: Respektuam kampionatin por mendjen e kishim te finalja e Kupës

Trajneri i Egnatias, Edlir Tetova, ka pranuar se skuadra e tij në ndeshjet e fundit kishte lënë për të dëshiruar pak në kampionat për faktin se kishte siguruar objektivin e saj dhe tashmë ishte përqendruar plotësisht te finalja e Kupës së Shqipërisë.

bandicam 2023-05-29 20-06-57-852

“Janë ndeshje që ne duhej të respektonim kampionatin. Sigurisht vëmendja kryesore ishte te finalja e Kupës, e kishim arritur objektivin dy javë më parë.

Kështu që u munduam t’i japim minutazh lojtarëve që nuk kishin marrë gjatë kampionatit’, tha ai për “Oversport” në mbyllje të ndeshjes së humbur 0-1 ndaj Kukësit.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"