Testi i parë në Maqedoni, Kamza fiton me rezultat të pastër

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 4, 2018 | 20:35

Testi i parë në Maqedoni, Kamza fiton me rezultat të pastër

Skuadra e Kamzës ka qenë shumë aktive në këtë merkato vere dhe duket se kërkon të ndërtojë një ekip që të jetë konkurrues. Por pas gjithë afrimeve të reja skuadra është për fazën përgatitore në  Maqedoni.

38498607_1067119603456080_3329915383271391232_o (1)

Skuadra nga periferia e kryeqytetit, ka zhvilluar sot një test miqësor me skuadrën e Vëllazërimit Kërçovë duke e fituar me rezultat të pastër 0-3. Golat për ekipin e Kamzës u shënuan nga Rezi (2) dhe Malaj.

www.minuta90.com