“Tento të më harrosh”/ Futbollisti shqiptar ndahet nga e dashura superseksi që ka qenë e lidhur me Balotelin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 7, 2021 | 23:50


“Tento të më harrosh”/ Futbollisti shqiptar ndahet nga e dashura superseksi që ka qenë e lidhur me Balotelin

Shqiptari i Kosovës, Lirim Kastrati, mësohet të jetë ndarë nga e dashura kroate, Andela Simaç, teksa kjo situatë e koklavitur, po ndikon edhe në performancën jo të mirë që futbollisti po shfaq së fundmi në fushën e blerë.

pjimage-4_A5cPMM4

Sipas mediave vendase sulmuesi i Kosovës është akuzuar se lidhja me Andelën po e shpërqendron në karrierë, pasi ai e ka humbur vendin e titullarit në ekipin e parë të Dinamos në muajt e fundit.

Kastrati ka luajtur vetëm një herë titullar në ligën e parë kroate, si dhe nuk ishte në fushë kur Dinamo shkroi historinë duke e eliminuar Totenhamin e Zhoze Murinjos nga Liga e Evropës muajin e kaluar.

Lirim Kastrati 2

Përforcimet e zërave në lidhje me ndarjen e çiftit i ka përforcuar edhe vetë Andela, e cila ka publikuar një fotografi të veten në Instagram me një mesazh të koduar “Tento të më harrosh”, që besohet t’i jetë drejtuar 25-vjeçarit kosovar.

auto_Screenshot_1-59-845x6001617790284

Ndarja e tyre vjen pak javë pasi Andela kishte folur madje për martesë me Kastratin. Vlen të theksohet se në të kaluarën e dashura e Kastratit, ka qenë e lidhur edhe me Mario Balotelin.

andjela-simac-1

E dashura e Kastratit2 E dashura e Kastratit3 E dashura e Kastratit E DASHURA KROATE E KASTRATIT E dashura e Kastratit kroate LIRIM KASTRATI E DASHURA

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/