Tenistja seksi i befason të gjithë, publikon foto nudo nga karantina

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 27, 2020 | 0:19


Tenistja seksi i befason të gjithë, publikon foto nudo nga karantina

Tenistja Dominika Çibulkova ka befasuar ndjekësit me një fotografi të publikuar nga karantina. Sllovakia ka vendosur që qëndrojë pranë familjes së saj, teksa ajo është edhe shtatëzënë. Çibulkova ka publikuar një foto nudo duke vendosur qenin e saj në mes  përpara.

auto_cibulkova7-830x01585207941

Mesazhi ishte i qartë: “Qëndroni në shtëpi, ne po qëndrojmë”. Çibulkova ka një karrierë të suksesshme, duke fituar tetë tituj dhe duke qenë e katërta në listën e WTA-s. Në nëntor të vitit të kaluar, ajo njoftoi për pensionim, ndëkohë që  konsiderohet si njëra prej tenisteve më seksi.

tenistja

auto_auto_Albin_Kurti-Kuvendi_i_Kosoves15329462811585207940 auto_granit-xhaka-taulant-xhaka_1p8mdy1x1af1s1125b175uh2gp1585207941

auto_91019492_271073080560898_4644949960314322944_n1585207939
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com