“Telenovelë” që nuk ka fund, Barcelona befason Interin dhe kërkon Eriksenin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 24, 2020 | 13:01


“Telenovelë” që nuk ka fund, Barcelona befason Interin dhe kërkon Eriksenin

Duket se telenovela me të ardhmen e Kistian Eriksenit do të vazhdojë ende. Teksa të gjithë mediat në Itali bëjnë thuajse të sigurt kalimin e danezit tek Interi, “Sky Sports.com”, raporton se tashmë në mes është futur Barcelona.

Eriksen.Tottenham.2020.serio.750x450

Lojtari është ende pjesë e Totenhemit dhe kontrata e tij skadon në fund të këtij sezoni. Eriksen kërkon largimin, gjë që e do dhe skuadra angleze për të mos e humbur lojtarin pa futur asnjë qindarkë në arkë.

Barcelona tashmë është futur në mes të Interit dhe Totenhemit dhe kërkon që të joshë klubin anglez me një ofertë më të mirë se ajo e Interit.

Tashmë mbetet të shihet se çfarë do të vendosë lojtari, pasi e ardhmja e Eriksenit ka qenë një nga çështjet me të nxehta në Angli dhe Itali ditët e fundit.

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com