Të shënon pa luajtur, Rexhinaldos i faturojnë një gol te Mozambiku (Video)

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 8, 2018 | 22:10

Të shënon pa luajtur, Rexhinaldos i faturojnë një gol te Mozambiku (Video)

Mozambiku barazoi ndaj Guinesë Bisau me rezultatin 2-2 në takimin e vlefshëm për kualifikueset e Kupës së Kombeve të Afrikës. Sulmuesi i Kukësit, Rexhinaldo, nuk u aktivizua në këtë takim për shkak të një dëmtimi dhe e ndoqi ndeshjen nda stoli duke përkrahur vazhdimisht futbollistët mozambikas.

wadad

Edhe pse nuk ishte i gatshëm për këtë takim, çuditërisht, 28-vjeçarit i ka dalë emri te faqet që pasqyrojnë rezultatet si shënuesi i golit të dytë për kombëtaren e Mozambikut, por në të vërtet golin e shënoi Raul në minutat shtesë të pjesës së dytë.

www.minuta90.com