Të pasmet dhe “San Siro” në plan të parë, Vanda Nara i “tërbon” ndjekësit me fotot e fundit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 29, 2020 | 16:23


Të pasmet dhe “San Siro” në plan të parë, Vanda Nara i “tërbon” ndjekësit me fotot e fundit

Vanda Nara njihet nga të gjithë për fotot e saj provokuese në rrjetet sociale, teksa ka tërhequr përsëri vëmendjen e të gjithëve me pozat e fundit.wanda

Partnerja e sulmuesit Mauro Ikardi, është kthyer në Milano së fundmi për të shijuar disa ditë pushime. Sigurisht nuk mund të mungonin edhe disa foto nga ajo, e cila i ka mahnitur të gjithë.

Vanda shfaqet në pishinë mbi një rosak, duke ekspozuar të pasmet e saj. wanda

Sigurisht në foto vihet re edhe stadiumi “San Siro”, pasi siç e dimë Ikardi dhe partnerja e tij kanë një shtëpi në Milano pranë stadiumit, që nga koha kur argjentinasi ishte pjesë e Interit.

wanda nara vandaa

3923441_wanda_nara_san_sirowanda 5wanda1
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com