Te Milani fillojnë të mendojnë për merkaton, kuqezinjtë rikthehen te objektivi i vjetër

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 1, 2020 | 12:32


Te Milani fillojnë të mendojnë për merkaton, kuqezinjtë rikthehen te objektivi i vjetër

Ndonëse futbolli është pezulluar dhe nuk dihet ende se kur do rinisë, te Milani kanë filluar të mendojnë që tani për lëvizjet që do të bëjnë në verë.742EB71E-4C5E-42A5-A89C-4024BB1E6EDD

Sipas asaj që shkruan “Tuttosport”, kuqezinjtë janë duke shikuar për një mesfushor dhe kanë kthyer të një objektiv i mëparshëm.

Milani po shikon me vëmendje situatën e lojtarit të Torinos, Daniele Baseli, për të cilin ka pasur interesim edhe më parë nga “Djalli”.

Kuqezinjtë po studiojnë me kujdes gjithçka dhe në verë mund të provojnë një sulm për mesfushorin, për ta afruar në ekipin e tyre.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/