Të mbyllur në karantinë, e dashura e mesfushorit të Fiorentinas zbulon diçka nga ditët ndryshe

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 24, 2020 | 22:25

Bota FB Gossip Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR Seria A

Të mbyllur në karantinë, e dashura e mesfushorit të Fiorentinas zbulon diçka nga ditët ndryshe

Ish-mis Italia, Raçele Risaliti ka folur për “Corriere Fiorentina”, të cilës i ka treguar për ditët në karantinë së bashku me partnerin e saj, Gaetano Kastrovili, i cili luan si mesfushor me Fiorentinan.

casto

Bukuroshja 25 vjeçare tregon se janë akoma të frikësuar nga koronavirusi, duke qenë se disa lojtarë të Fiorentinas janë infektuar, por thotë se po i japin forcë njëri-tjetrit.

castrovili

“Qëndroni në shtëpi dhe ndiqni rregullat, kështu na ka thënë Fiorentina pasi njoftoi se disa shokë të Gaetanos ishin infektuar me COVID-19. Prandaj jemi në karantinë prej të premtes së shkuar.

Jemi akoma të frikësuar, por i japim forcë njëri-tjetrit. Teksa jemi bashkë 24 orë në ditë, ne kuptojmë se bëmë që vendosëm të jetojmë së bashku disa muaj më parë,” u shpreh ish-misi.

racee

raçele3

racele2

raceleee

raceleeee.

raceleeee

raceleeeeee

 

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com