Te Lacio ka harmoni, shqiptarët bëhen të gjithë bashkë

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 8, 2018 | 19:55

Te Lacio ka harmoni, shqiptarët bëhen të gjithë bashkë

Te ekipi i Lacios duket se të gjithë janë të bashkuar. Është një ekipi te i cili asnjëherë nuk janë parë mosmarrëveshje të cilat shkojnë deri në mëri ndaj njeri – tjetrit. Ndërkohë te klubi italian kohët e fundit është bashkuar edhe Valon Berisha i cili duket se ka gjetur mbështetje te shokët e tij të ekipit.

valon berisha

Menjëherë shqiptarët janë bërë bashkë dhe këtë e ka bërë me dije vetë lojtari Berisha i cili me anë të një “story” shpërndan një foto ku ai duket së bashku me dy lojtarët e tjerë shqiptarë te Lacio, Riza Durmishin dhe Thomas Strakosha.

38637461_10211811361389722_3761734723810885632_n

www.minuta90.com