Të gjithë po mendojnë se ajo doli lakuriq para kamerave, sportistja e njohur befason me pamjen e saj

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 13, 2019 | 17:34


Të gjithë po mendojnë se ajo doli lakuriq para kamerave, sportistja e njohur befason me pamjen e saj

Skiatorja amerikane Lindsei Von ka argëtuar publikun kohëve të fundit me premierën e saj të filmit në lidhje me karrierën dhe filmin. Ajo arriti në Los Anxhelos, derisa kishte një fustan tejet transparent. 

Lindsei Von

Pa dyshim, “guximi” i saj ishte i madh për ta veshur këtë fustan, pasi shumë menduan se ajo ishte shfaqur e zhveshur. Me siguri, kjo nuk është problem për të, pasi ajo shpesh del në faqet e para të mediave rozë për shkak të pamjes provokuese.

Skiatorja

95556 8889

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com