Tani është zyrtare, Juventusi bën goditjen e madhe të verës. Ja detajet e marrëveshjes

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Qershor 29, 2020 | 17:32


Tani është zyrtare, Juventusi bën goditjen e madhe të verës. Ja detajet e marrëveshjes

Tashmë edhe zyrtarisht, Artur është lojtari më i ri i Juventusit. Lajmi është konfirmuar nga vetë klubi i Barcelonës, që në faqen zyrtare njofton tifozët për largimin e mesfushorit brazilian.artur melo

Klubi katalanas njofton mbylljen e marrëveshjes, e cila i ka kushtuar bardhezinjve 72 milionë euro plus 10 milionë euro.artur

Tashmë Artur do të jetë lojtari i Juventusit nga sezoni i ardhshëm, me Sarrin që do të mundohet të përqendrojë vëmendjen maksimale në mesfushorin brazilian.
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com